2. Skupština Udruge NEURON održat će se 25.10.2014. (Subota) u restoranu "BEEBOP", Rudeška cesta 14/1 kat, Zagreb s početkom u 16:00h.

• SkupstinaNeuron-24.10.2014

DNEVNI RED

1. Raspodjela prikupljenih finansijskih sredstava
  2. Razno

Molimo sve članove da se odazovu ovom pozivu kako bi svojim prisustvom i aktivnim sudjelovanjem u radu Skupštine doprinjeli boljem i kvalitetnijem radu udruge "Neuron".

Slavica Horvat
Predsjednica Udruge Neuron

1. Skupština Udruge NEURON održat će se 20.09.2014. u restoranu "Palfi", Zagrebačka cesta 225 s početkom u 17:00.

• skupstina_20140920

DNEVNI RED

1. Plan i program rada udruge "Neuron"
  2. Izvještaj o zahtjevima predanim u HZZO od strane udruge
  3. Upute o organizaciji i provođenju pojedinačnih humanitarnih akcija
  4. Razno

Slavica Horvat
Predsjednica Udruge Neuron

Udruga Neuron potpisala je smo ugovor za rehabilitaciju u Specijaliziranoj bolnici za progresivna mišićna oboljenja, Novi Pazar.

U bolnici u Novom Pazaru naši pacijenti više neće biti na listi čekanja, već će biti odmah primljeni na individualnu rehabilitaciju.

Cijena smještaja (puni pansion) i rehabilitacije je 22 eura/dan za bolesnike, dok je cijena za osobe koje su u pratnji iznosi 15 eura/dan za smještaj (puni pansion).

NeuronZnakAkcije

Udruga osoba oboljelih od ALS-a i drugih rijetkih bolesti - NEURON osnovana je krajem kolovoza 2014. kao udruga koja bi svojim savjetodavnim ali i drugim vrstama pomoći doprinijela borbi protiv ALSa i drugih rijetkih bolesti.

Više o Udruzi ...