Za oboljele , kao i za članove njihovih obitelji itekako je važno da su psihički stabilni. Svi se susreću sa nekim novim situacijama, stanjima koja nisu odmah prepoznata ili jednostavno ne znaju kako bi reagirali. Za krizne situacije oboljelih ( i/ili člana obitelji) na usluzi vam je psihologinja koja će vam svojim stručnim savjetom pokušati pomoći. Trenutno je psihološka pomoć moguća i u okruženju doma oboljelog na području grada Zagreba ( ukoliko je nepokretan i/ili ga članovi obitelji nemaju kome staviti na skrb u svojem odsustvu). Ukoliko se uvidi potreba za takav oblik podrške i u drugim krajevima Hrvatske, poduzet ćemo sve da se ista omogući.

U suradnji sa Hrvatskim savezom za rijetke bolesti  psihološku pomoć i podršku možete ostvariti na broj besplatnog telefona: 0800 99 66

broj neuron